Změna letu od aerolinky - jak tomu zabránit?

Největší nízkonákladovka na pražském letišti si zaslouží vlastní téma
jinnx
StewardSteward

Změna letu od aerolinky - jak tomu zabránit?

Příspěvekod jinnx » ned 14. kvě 2017 18:46:13

Dobrý den,

chci se zeptat, jak postupovat při nechtěné změně Wizzairem, v případě že nám posunul o den oba lety a my tyto termíny nechceme akceptovat. Jasně, vím že jsou tam klasické možnosti, přebookovat, nechat si vrátit peníze apod. Mě jde ale o to, že my chceme přesně ty dny a časy letu které jsme měli a s kterými jsme počítali. (Máme vše zařízené, rezervován krásný hotel apod.) Dá se nějak změně zabránit? Je na aerolinku nějaká páka?

Děkuju moc za případné rady

mikir1
StewardSteward

Re: Změna letu od aerolinky - jak tomu zabránit?

Příspěvekod mikir1 » úte 16. kvě 2017 9:26:01

Treba takto -)

https://video.aktualne.cz/ze-sveta/zrus ... 590604f2e/

Ale vazne , proste bud to vraceni penez , nebo to zmenit na jindy, coz ti ale vlastne sami udelali. trochu nerozumim tomu , v cem je problem pri jednom dni , myslim , ze hotel jde posunout i kdyz treba uz se mi stalo ze tam prostor nebyl a tak jsem o 1 den pbyt zkratil

Jina situace by ovsem byla , kdyz by slo o overvooking , tam s toho jdou ziskat slusne penize a jine vyhody

Docela by me ale zajimalo o jaky let slo a kam protoze Wizzair tohle obycejne nedela, tim je znama napriklad Volotea , ze hybe s lety

Za urcitych okolnosti by asi slo zkusit soudni pri , ale nevim s jakym uspechem ,osobne si myslim ze s nulovym
Obrázek

GeorGos
Administrátor

Re: Změna letu od aerolinky - jak tomu zabránit?

Příspěvekod GeorGos » úte 16. kvě 2017 11:05:17

Bohužel, aerolinka s tím může 14 dní a více před odletem hýbat jak chce a může let klidně zrušit, aniž by se cokoliv stalo (samozřejmě vrátí peníze). Pokud je to ale méně jak 14 dní před odletem, tak to je pak jiná, potom je tam nárok na kompenzace podle délky letu.

Zpět na “Wizzair”